Rüyada Aç Olduğunu Görmek Nedir?
Bir kişinin rüyasında kendisinin aç olduğunu görmesi ya da öyle hissetmesi onun yaşayacağı mutluluğa, karşılaşacağı iyiliğe ve şifaya delalet eder.
Rüya sahibinin hayatında çok büyük ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, artık rahat bir nefes alacağına ve rahat bir hayata kavuşacağına yorulur.

Rüyada Açlık Görmek;

Rüyada açlık görmek, bir takım hayal kırıklıklarına, emeklerin yanmasına, fedakârlıkların karşılık görmemesine tabir edilir ve rüya sahibinin en büyük darbeyi en yakınlarından göreceğine işaret eder.

Rüyada Açlık Çekmek;

Rüyada açlık çekmek de açlık görmekle benzer şekilde yorumlanır.

Rüya sahibinin büyük umutlarla çıktığı yollardan kendisine hayır gelmeyeceğine ve kişinin iyi niyetlerle yaptığı seçimlerin kendisini mutsuz edeceğine tabir edilir.

Rüyada Aç İnsan Görmek;

Aç insan görmek, rüya sahibinin adalet dağıtacak bir mevkiye geleceğine, ruhani önderlik yapacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine yorumlanır. İlmi açıdan kuvvetli olmaya, azla yaşamaya, nefsine hakim olmaya da tabir edilir.

Aç insan, rüya sahibinin kadim dostlara sahip olacağını, kendisine manevi destek verecek insanlarla beraber yaşayacağını işaret eder.

Rüyada Acıkmak;

Acıkmak, pek çok şekilde yorumlanabilir.

Zengin kimseler için ruhen bir türlü doyuma ulaşamadıklarını, maddi olanakları iyi olmasına rağmen maneviyatlarında sürekli bir eksiklik duyacaklarına alamettir. Acıktığını ve yiyecek herhangi bir şey bulamadığını gören kişiler aşırı hırslarına yenik düşerler ve iş alanında başarılı olmak isterken ailelerini, sevdiklerini ihmal ederler.

 

Rüyada Yokluk Görmek;

Rüyada yokluk görmek, gerçek anlamına benzer şekilde değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin işini kaybedeceğine bu yüzden ekmeğinden olacağına ve çok zor günler geçireceğine yorulur.

Rüyada Karnını Doyurmak;

Rüyada karnını doyurmak, çok hayırlıdır.

Rüyayı gören kişinin, karşısına çıkacak kazançlı işler sayesinde hayatının en güllük gülistanlık olacağı bir dönemin geleceğine, bolluğun ve bereketin daha önce hiç olmadığı kadar artacağına alamet eder.

Rüyada Aç Birini Görmek;

Rüyada aç birini görmek, rüyayı gören kişinin kendisine ihtiyacı olan bazı kişilerin olduğuna delalet eder.

Rüya sahibi, çok zor durumda olan insanların bazılarının kendisinin desteğine ihtiyaç duyduğunu görecek demektir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!