Reklam

Kim milyoner olmak ister 4 Ağustos 2018 Yarışmacıları

Reklam
Reklam

Kim Milyoner Olmak İster Ahsen YURDAKUL : Aslen Kayserili olan 23 yaşındaki yarışmacımız Ahsen Yurdakul, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencisi olan Ahsen Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla İslam tarihi üzerine yüksek lisans yapmak istediğini söylüyor. 7,500 TL KAZANDI

Kim Milyoner Olmak İster Tayfun TATAR : Aslen Bulgaristanlı olan 23 yaşındaki Tayfun Tatar, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Üniversite giriş sınavında altıncı olan Tayfun Bey, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Bölümü mezunu. İsviçre’de ETH Zurich Üniversitesinde mikro ve nano sistemler konulu master programına kabul edilen Tayfun Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı eğitim hayatında kullanmak istediğini söylüyor. 1.000 TL KAZANDI

Kim Milyoner Olmak İster Gülçin KORKMAZ : 25 yaşında ve nişanlı olan yarışmacımız Gülçin Korkmaz, aslen Gaziantepli. Yarışmaya İzmir’den katılan Gülçin Hanım, Açık Öğretim Fakültesi Adalet Bölümü öğrencisi. Şu anda adliyede mübaşir olarak çalışan Gülçin Hanım, yarışmada 15.000 TL kazanmayı hedefliyor. Yarışmacımız, hedefine ulaşması durumunda, bu parayı çeyiz alışverişinde kullanmak istediğini söylüyor. 7,500 TL KAZANDI

Kim Milyoner Olmak İster Mustafa IŞIK :54 yaşındaki yarışmacımız Mustafa Işık, yarışmaya Antalya’dan katılıyor. Yirmi sekiz yıl hâkim olarak çalışan Mustafa Bey, emekli olduktan sonra serbest avukat olarak çalışmaya başlamış. Mustafa Bey’in yarışmadaki hedefi 125.000 TL’lik ödül. 1000 TL KAZANDI

Kim Milyoner Olmak İster Su AYHAN : Aslen Niğdeli olan 26 yaşındaki yarışmacımız Habibe Su Ayhan, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Su Hanım, son iki yılda altı iş değiştirmiş. Şu anda özel bir şirkette “Influencer Marketing” olarak çalışan yarışmacımız, ödül kazanması durumunda, bu parayla dünya turuna çıkmak istiyor. 1,000 TL KAZANDI.

Kim Milyoner Olmak İster Uğur YAMANER : 27 yaşındaki yarışmacımız, Uğur Yamener, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Liseyi Amerika’da okuyan Uğur Bey, üniversiteyi ise Budapeşte’de okumuş. Semmelweis Üniversitesi Eczacılık Bölümü mezunu olan Uğur Bey, üç ay önce yüksek lisans eğitimi için çalıştığı ilaç firmasından istifa etmiş. Yarışmacımız ödül kazanması durumunda, bu parayı Paris veya Milano’da almak istediği yüksek lisans eğitimi için harcamayı planlıyor. 1,000 TL KAZANDI

Kim Milyoner Olmak İster Doğukan SARIKAYA : Aslen Uşaklı olan 31 yaşındaki yarışmacımız Doğukan Sarıkaya, yarışmaya İzmir’den katılıyor. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Doğukan Bey, üç sene mühendis olarak çalıştıktan sonra iş hayatını bırakarak kırsala yerleşmeye karar vermiş. Şu anda yoga eğitimi alan Doğukan Bey, yarışmada 125.000 TL kazanmayı hedefliyor. Yarışmacımız, hedefine ulaşması durumunda, bu parayla ekolojik bir kamp alanı oluşturmak istediğini söylüyor. 30.000 TL KAZANDI

Kim Milyoner Olmak İster Özlem LALE :Yarışmaya İstanbul’dan katılan 24 yaşındaki yarışmacımız Özlem Lale, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dramatik Yazarlık Bölümü mezunu. Şu anda Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İslam Sanatları Bölümünde yüksek lisans eğitimi alan Özlem Hanım, TRT’de oyun yazarı olarak çalışıyor.

Kim Milyoner Olmak İster Ahmet Serdar İldar :Evli ve bir çocuk babası olan 38 yaşındaki yarışmacımız Ahmet Serdar İldar, Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Yüksek lisansını Paris Descartes Üniversitesi Hukuk Fakültesinde yapan Ahmet Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla ev satın almak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İsterHakan Erce :Aslen Kayserili olan 23 yaşındaki yarışmacımız Hakan Erce, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü son sınıf öğrencisi olan Hakan Bey, şu anda özel bir şirkette finansal danışmanlık stajı yapıyor. Yarışmadaki hedefi 60.000 TL olan Hakan Bey, ödül kazanması durumunda, bu parayla Almanya’da yüksek lisansını tamamlamak istiyor.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Soru ve Cevaplar

Soru 1: Kimi zaman tartışmaya açık sorular soruluyor. Bu sorular ile ilgili eleştiriler geliyor mu?

Hazırlanan tüm sorular kesinlikle araştırması yapılan ve net yanıtlara karşılık gelen sorulardır. Türk Dil Kurumu, ansiklopediler ve ilgili makaleler ele alınarak hazırlanan sorular olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Soru 2: Yarışmaya 1 yıl önce katılmıştım fakat param hali hazırda yatmış değil. Sizce ne yapabilirim?

Bu sorunu çözmek için sizler de 9 aylık süreyi doldurduktan sonra hali hazırda paranız yatmadıysa Atv reklam departmanını arayabilir ve sorunu iletebilirsiniz. Gerekli yardım ilgili birim tarafından yapılacak ve sorun çözülecektir.

Soru 3: Sözlü ve yazılı mülakat arası geçen süre ne kadar?

Sözlü mülakattan çok kısa bir süre sonra başvuru yapan kişiyi vakit kaybetmeden çağırıyorlar. Eğer sonuç olumsuzsa zaten geri dönüş alamıyorsunuz.

Soru 4: Daha önce kayıt işlemlerini yaptım ve 1 hafta kadar sonra mülakatlara çağrıldım ve 0850’li bir numaradan geri dönüş aldım ancak birtakım işlerim olduğu için gidemedim ve görevli kadın bu numara aracılığı ile ne zaman müsait olursanız ulaşabilirsiniz dediler ancak ilgili numarayı kaybettim. Sence ne yapmam gerekiyor?

Ben atv müşteri hizmetlerine ulaşarak ad ve soyad bilgilerimi ilettim ve kontrol işlemini gerçekleştirdikten sonra numarayı verdiler.

Reklam
Çıktı mı

Paylaş
Ekleyen
Çıktı mı

Son Yazılar

1 Milyonluk Soru Ne? Kim Milyoner olmak ister 1 milyonluk soru soruldu.

Arda Ayten'in yarışmacı olduğu Kim milyoner olmak İSter yarışmasında 1 milyonluk soru açıldı? Arda soruyu…

3 sene önce

Yılbaşı biletleri satışa çıktımı

Milli Piyango'nun, büyük ikramiyesini 70 milyon lira olarak belirlediği 'yılbaşı özel çekilişi' için biletler yarından…

4 sene önce

MHP’nin af teklifinden 163 bin kişi yararlanacak

19 Mayıs 2018 tarihine kadar işlenen suçları kapsayan teklifte, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar, çocukların cinsel…

4 sene önce

Sayısal Loto 8 Ağustos 2018 çekiliş sonucu

Bugün Sayısal loto'da çekiliş günü. Sayısal Loto'da büyük ikramiye 13 milyon lirayı aştı. 8 Ağustos…

4 sene önce

Şans Topu 8 Ağustos 2018 çekiliş sonucu

Milli Piyango tarafından her Çarşamba düzenlenen Şans Topu çekilişinde bugün 895. hafta çekilişi gerçekleşti. Şans…

4 sene önce

Turkcell bedava internet paket kampanyası 2019’a kadar sürecek

Turkcell'den en güncel bedava internet paket kampanyalarını sizin için bir araya getirdik. Bedava internet paketi…

4 sene önce
Reklam