Connect with us

KİM MİLYONER OLMAK İSTER

Kim milyoner olmak ister 30 Temmuz 2018 Yarışmacıları

30 Temmuz 2018 Pazartesi akşamı Kim milyoner olmak ister programına katılan yarışmacılar kimler?

Published

on

Kim Milyoner Olmak İster Çağrı Yazan : Ömer Halis Demir Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan 35 yaşındaki yarışmacımız Çağrı Yazan, yüksek lisansını Marmara Üniversitesi İktisat Bölümünde tamamlamış. On yıldır kozmetik sektöründe çalışan Çağrı Bey, yarışmada 60.000 TL kazanmayı hedefliyor. Yarışmacımız, hedefine ulaşması durumunda, bu parayı kardeşinin eğitim masrafları için kullanacağını söylüyor.

 

Kim Milyoner Olmak İster 763. Bölüm izleyin

Kim Milyoner Olmak İster Yasemin İspirli : Yarışmaya İzmir Bornova’dan katılan 29 yaşındaki yarışmacımız Yasemin İspirli, Yaşar Üniversitesi Lojistik Yönetimi mezunu. Özel bir şirkette lojistik bölümünde çalışırken hayallerine vakit ayırmak için işten ayrılan Yasemin Hanım, yarışmada 60.000 TL kazanmayı hedefliyor.

Kim Milyoner Olmak İster Yasemin İspirli

Kim Milyoner Olmak İster Yasemin İspirli

Kim Milyoner Olmak İster Mehmet Ürün : Aslen Aydın Sökeli olan 67 yaşındaki yarışmacımız Mehmet Ürün, yarışmaya İzmir’den katılıyor. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Mehmet Bey, yarışmada sekizinci soruya kadar gelebilmeyi hedefliyor.

Kim Milyoner Olmak İster Mehmet Ürün

Kim Milyoner Olmak İster Mehmet Ürün

Kim Milyoner Olmak İster Bilge Kaçmaz : Yarışmaya Kayseri’den katılan 24 yaşındaki yarışmacımız Bilge Kaçmaz, Akdeniz Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünü, fakülte birincisi olarak tamamlamış. Yüksek lisans eğitimini Londra’da simülasyon modelleme bölümü üzerine yapacak olan Bilge Hanım, yarışmada 125.000 TL kazanmayı hedefliyor. Yarışmacımız, hedefine ulaşması durumunda, bu parayı eğitim hayatı için kullanmak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Bilge Kaçmaz

Kim Milyoner Olmak İster Bilge Kaçmaz

Kim Milyoner Olmak İster Mert Öndaş : 26 yaşındaki yarışmacımız Mert Öndaş, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İstanbul Üniversitesinde çift ana dal yaparak Sosyoloji ve Radyo Televizyon ve Sinema Bölümlerinden mezun olan Mert Bey, arkadaşıyla birlikte bir reklam ajansı sahibi. Yarışmacımızın hedefi 30.000 TL’lik ödül.

Kim Milyoner Olmak İster Mert Öndaş

Kim Milyoner Olmak İster Mert Öndaş

Kim Milyoner Olmak İster Genco Demirer : Oğlunun ısrarı üzerine yarışma programımıza katılan 43 yaşındaki yarışmacımız Genco Demirer, Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü mezunu. Yüksek lisansını Mimar Sinan Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümünde tamamlayan Genco Bey, şu anda serbest meslekle uğraştığını söylüyor. Genco Bey, yarışmada 60.000 TL kazanmayı hedefliyor.

Kim Milyoner Olmak İster Genco Demirer

Kim Milyoner Olmak İster Genco Demirer

Kim milyoner olmak ister 28 Temmuz 2018 Yarışmacıları

Kim Milyoner Olmak İster Deniz Zeynep Filiz : Sakarya Üniversitesi Coğrafya Bölümü mezunu olan 27 yaşındaki yarışmacımız Deniz Zeynep Filiz, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Özel bir okulda coğrafya öğretmeni olarak çalışan Zeynep Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla yurt dışı seyahati yapmak istediğini söylüyor.

Deniz Zeynep Filiz

Deniz Zeynep Filiz

Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyonluk Sorular

Kim Milyoner Olmak İster Can Figanmeşe : Evli ve iki çocuk babası olan yarışmacımız Can Figanmeşe, 1989 Amerika doğumlu. Penn State Üniversitesi İşletme ve Pazarlama Yönetimi Bölümü mezunu olan Can Bey, özel bir şirkette bölge müdürü olarak çalışıyor. Can Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla ihtiyacı olan bir yerde ilkokul yaptırmak istediğini söylüyor.

Can Figanmeşe

Can Figanmeşe

Kim Milyoner Olmak İster Merve Nur Koçak : Yarışmaya Nevşehir’den katılan 23 yaşındaki yarışmacımız Merve Nur Koçak, Ahi Evran Üniversitesi Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü mezunu. Şu anda Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Aşçılık Bölümünde okuyan Mervenur Hanım, Gençlik ve Spor Bakanlığında “Genç Lider” olarak görev yapıyor. Aynı zamanda bir turizm firmasında çalışan yarışmacımız, ödül kazanması durumunda, bu parayla bir “cafe” açmak istediğini söylüyor.

Advertisement

Öne Çıkanlar