Connect with us

KİM MİLYONER OLMAK İSTER

Kim milyoner olmak ister 28 Temmuz 2018 Yarışmacıları

28 Temmuz 2018 akşamı Kim milyoner olmak ister programına katılan yarışmacılar kimler?

Published

on

Kim Milyoner Olmak İster Ece Çakır : Aslen Mersinli olan 27 yaşındaki yarışmacımız Ece Çakır, yarışmaya Trabzon’dan katılıyor. Evli olan ve bebek bekleyen Ece Hanım, Selçuk Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü mezunu. Ece Hanım, Trabzon’da gıda teknolojisi öğretmenliği yapıyor.

Kim Milyoner Olmak İster Ece Çakır

Kim Milyoner Olmak İster Ece Çakır

Kim Milyoner Olmak İster Arif Faraç: Yarışmaya Şanlıurfa elemelerinden seçilerek katılan 39 yaşındaki yarışmacımız Arif Faraç, bir çocuk babası. Kamuda, basın ilişkilerinde çalışan Arif Bey, aynı zamanda radyo programcılığı da yapıyor. Arif Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla rehabilitasyon merkezi kurmak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Arif Faraç

Kim Milyoner Olmak İster Arif Faraç

Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyonluk Sorular

Kim Milyoner Olmak İster Turan Manafzade; Aslen Azerbaycanlı olan 26 yaşındaki yarışmacımız Turan Manafzade, on sekiz yaşındayken Türkiye’ye gelmiş. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Piyano Bölümü mezunu olan Turan Hanım, şu anda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Orkestra Şefliği Bölümünde ikinci üniversitesini okuyor. Orkestra şefi olarak çalışan yarışmacımız, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla yurt dışında orkestra şefliği eğitimi almayı planlıyor.

Kim Milyoner Olmak İster Turan Manafzade

Kim Milyoner Olmak İster Turan Manafzade

Kim Milyoner Olmak İster Hasan Gürbüz Atılgan; Evli ve iki çocuk babası olan 44 yaşındaki yarışmacımız Hasan Gürbüz Atılgan, İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Bölümü mezunu. Kamuda veteriner olarak çalışan Hasan Bey, yarışmada 125.000 TL kazanmayı hedefliyor. Yarışmacımız, hedefine ulaşması durumunda, bu parayla karavan satın almak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Hasan Gürbüz Atılgan

Kim Milyoner Olmak İster Hasan Gürbüz Atılgan

Kim Milyoner Olmak İster Bilgehan Doğru ;Aslen Balıkesirli olan 48 yaşındaki yarışmacımız Bilgehan Doğru, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olan Bilgehan Hanım, yüksek lisansını Beykent Üniversitesi Hastane ve Sağlık Yöneticiliği Bölümünde tamamladıktan sonra açık öğretimden sosyoloji bölümü okumaya karar vermiş. Bir kamu kuruluşunda yönetici olarak çalışan Bilgehan Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla ihtiyacı olan insanlara yardım etmeyi amaçlıyor.

Kim Milyoner Olmak İster Bilgehan Doğru

Kim Milyoner Olmak İster Bilgehan Doğru

Kim Milyoner Olmak İster Muhammed Hulusi Ekizer; Yarışmaya İstanbul’dan katılan 23 yaşındaki yarışmacımız Muhammed Hulusi Ekizer, Beykent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu. İkiziyle birlikte vücut geliştirmede millî sporcu olan Muhammed Bey, yurt içi ve yurt dışında derecelere sahip. Yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı eğitim hayatında kullanacağını söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Muhammed Hulusi Ekizer

Kim Milyoner Olmak İster Muhammed Hulusi Ekizer

Kim Milyoner Olmak İster Şebnem Şirin Yörük;Konya’dan katılan 49 yaşındaki yarışmacımız Şebnem Şirin Yörük, Hacettepe İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu. 1991 yılından beri İngilizce öğretmeni olarak çalışan Şebnem Hanım, evli ve iki çocuk annesi.

Kim Milyoner Olmak İster Şebnem Şirin Yörük

Kim Milyoner Olmak İster Şebnem Şirin Yörük

Kim Milyoner Olmak İster Yahya Özkök ; Aslen Samsun Bafralı olan 51 yaşındaki yarışmacımız Yahya Özkök, yarışmaya Bursa’dan katılıyor. Evli ve bir çocuk babası olan Yahya Bey, Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Mesleği hâkimlik olan Yahya Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla ailesiyle birlikte tatil yapmak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Yahya Özkök

Kim Milyoner Olmak İster Yahya Özkök

Kim Milyoner Olmak İster Öykü Helvacı ; Aslen Balıkesirli olan 28 yaşındaki yarışmacımız Öykü Helvacı, Celal Bayar Üniversitesi Maliye Bölümü mezunu. Özel bir şirkette muhasebe bölümünde çalışırken ruhu daraldığı için istifa eden Öykü Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla dövme eğitimi almak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Öykü Helvacı

Kim Milyoner Olmak İster Öykü Helvacı

Kim Milyoner Olmak İster Mesut Aslan ;Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan 22 yaşındaki yarışmacımız Mesut Aslan, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Önümüzdeki ay işe başlayacak olan Mesut Bey, ileride spor hukukuyla ilgilenmek istediğini söylüyor. Yarışmacımız, ödül kazanması durumunda, bu parayı eğitim hayatı için kullanacağını söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Mesut Aslan

Kim Milyoner Olmak İster Mesut Aslan

Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyonluk Sorular

Advertisement

Öne Çıkanlar