Connect with us

KİM MİLYONER OLMAK İSTER

Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyonluk Sorular

Başarılı yarışmacılara sorulmak üzere hazırlanmış olan Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyonluk sorularını bakalım siz cevaplayabilecek misiniz?

Published

on

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına şuana kadar 2 Milyon civarında kişi başvurmuş ve bunlardan çok azı yarışmaya katılmıştır.

Yarışmacıların arasında başarılı olanlara sorulmak üzere hazırlanmış olan Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyonluk sorularını bakalım siz cevaplayabilecek misiniz?

Kim Milyoner Olmak İster? 762. Bölüm soru ve cevapları

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YARIŞMA KURALLARI

Kim Milyoner Olmak İster yarışması toplam 12 sorudan oluşmaktadır. 2 adet baraj soruları vardır. İlk baraj sorusu 2. soruda 1.000 Türk Lirası diğeri ise 7. Soruda 15.000 Türk Lirası’dır. Örnek vermek gerekirse 11. soruda yanlış yaparsanız eğer kazandığınız miktar 15.000 Türk Lirası olacaktır. Yarışmada 4 adet joker hakkına sahipsiniz. Joker haklarınızdan 3 tanesini istediğiniz soruda kullanabilirsiniz ama çift cevap hakkı sorunuzu sadece 7. sorudan sonra kullanabilirsiniz. Yarışmada 1 adet sesli soru vardır. Bu soruda size dinletilen müziğin kime ait olduğunu söylemeniz gerekmektedir.

Advertisement

Öne Çıkanlar