Taksicinin Büyük Sürprizi: Hesabına Yanlışlıkla 26 Milyon Dolar Yatırıldı!
Brezilya'nın Palmas şehrinde taksicilik yapan Antônio Pereira do Nascimento, banka hesabına giriş yaptığında büyük bir sürprizle karşılaştı. Hesabına yanlışlıkla tam 26 milyon dolar yatırıldığını fark eden Nascimento, hayatının şaşırtıcı anlarından birini yaşadı. Ancak dürüstlüğünden ödün vermeden hareket eden taksici, parayı hemen iade etti.

"O kadar çok sıfır vardı ki korktum" dedi

Palmas şehrinde taksicilik yapan Antônio Pereira do Nascimento, banka hesabında beklenmedik bir durumla karşılaştı. Yalnızca 46 doları olduğunu düşündüğü hesabına yanlışlıkla tam 26 milyon dolar yatırıldığını fark etti.

Sıfırlarla dolu bu rakamlar karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayan Nascimento, "O kadar çok sıfır vardı ki korktum" şeklinde hislerini dile getirdi. Ancak dürüstlüğünden ve etik değerlerinden ödün vermeden hareket eden taksici, hemen parayı iade etti.

Turistler için taksicilik yaparak geçimini sağlayan Nascimento'nun bu olayı, insanların takdirini kazandı. Yanlışlıkla yatırılan büyük meblağın, havale işlemi sırasında yapılan bir hatadan kaynaklandığı belirtildi. Nascimento'nun davranışı, dürüstlük ve adalet duygusunun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlattı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!