"Sürpriz Boşanma: Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, 8 Ay Sonra Adalar'da Ayrıldı!
Ünlü çift Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, sadece 8 aylık evliliklerinin ardından sessiz sedasız boşanma kararı aldı. Adalar Adliyesi'nde gerçekleşen anlaşmalı boşanma duruşmasıyla hayranlarını ve magazin dünyasını şaşırtan çift, birbirlerinden herhangi bir talepte bulunmadı. Bu haberde, ünlü çiftin sürpriz boşanma sürecine dair detaylar ve yaşananlar ele alınmaktadır.

"Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, Kısa Süren Evliliklerinin Ardından Adalar Adliyesi'nde Boşandılar"

Ağustos 2022'de evlenen ünlü oyuncu Demet Özdemir ve şarkıcı Oğuzhan Koç, sadece 8 ay süren evliliklerinin ardından boşanma kararı aldı. Çift, dikkat çekmemek ve gizlilik sağlamak adına Adalar Adliyesi'ni tercih etti. Adalar Adliyesi Aile Mahkemesi'nde anlaşmalı olarak gerçekleşen boşanma duruşması tek celsede tamamlandı.

Duruşma öncesinde Demet Özdemir adliyeye ilk olarak geldi, Oğuzhan Koç ise 45 dakika sonra adliyeye giriş yaptı. Çift, boşanma sürecinde birbirlerinden herhangi bir talepte bulunmadı ve dava sonrasında da ayrı ayrı adliyeden ayrıldı.

Adliye çıkışında Demet Özdemir, "Açıklama yapmayacağım" ifadelerini kullanırken, Oğuzhan Koç ise gülerek sorulara tepkisiz kaldı.

Ünlü çiftin boşanma haberleri, hayranlarını ve magazin dünyasını şaşırtan bir gelişme olarak değerlendirildi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!