"Somer Sivrioğlu'nun MasterChef All Star'daki Durumu Belirsizliğini Koruyor"
"MasterChef All Star için heyecan dorukta! Ancak tanıtım fragmanında yalnızca Mehmet ve Danilo şeflerin görünmesi, izleyiciler arasında Somer Şef'in yarışmada olup olmayacağına dair soruları beraberinde getirdi."

"Somer Şef MasterChef'ten Ayrıldı mı? Belirsizlik Hâlâ Devam Ediyor"

"MasterChef'in sevilen yüzlerinden Somer Sivrioğlu, 2018'den bu yana yarışmanın jüri koltuğunda oturuyor. Şef Sivrioğlu, Mehmet ve Danilo şeflerle birlikte MasterChef Türkiye'de tüm izleyicilerin kalbini kazanmış bir isim. Ancak sevilen şefin MasterChef All Star'da da yer alıp almayacağı hâlâ belirsiz.

Yaklaşan MasterChef All Star 2023 yarışması, TV8 ekranlarında Survivor'ın hemen ardından yerini alacak. İlk uzun tanıtım fragmanı da yayınlanan yarışma, büyük bir merakla bekleniyor. Ancak fragmanda yalnızca Mehmet ve Danilo şeflerin görünmesi, izleyiciler arasında soru işaretlerine neden oldu. Somer Şef'in yarışmada olup olmayacağı merak ediliyor.

Somer Sivrioğlu'nun MasterChef All Star'da yer alıp almayacağı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. İzleyicilerin ve yarışmacıların sevilen ismi Somer Şef'in, yarışmada olup olmayacağı konusu merakla beklenen bir detay olarak ön plana çıkıyor. Resmi bir açıklama gelene kadar, izleyicilerin ve yarışmacıların bu konudaki belirsizliği devam edecek."

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!