SEZER ÇAKIR'DAN ''KADİR DOĞULU'' AÇIKLAMASI...
Kadir Doğulu'nun dans görüntüleri büyük yankı uyandırırken, iddialara göre sevgilisi olduğu düşünülen Sezer Çakır'dan açıklama geldi.
Çakır, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, öne sürülen sevgililik durumunun gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

KADİR DOĞULU'DAN AÇIKLAMA;

Kadir Doğulu, hakkında çıkan sevgili iddialarına sessizliğini bozarak bir açıklama yaptı. Ünlü oyuncu, ''O gün o kadıncağız dışında 80 kişiyle konuştum. Benim Neslihan’dan başka imam nikahlı eşim yok'' ifadelerini kullanarak iddiaları yalanladı.

Bu açıklama, Kadir Doğulu'nun Neslihan Atagül ile evliliğine ve Sezer Çakır ile olan dostluğuna vurgu yaparak, ortaya atılan sevgili iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirtmektedir.

SEZER ÇAKIR'IN AÇIKLAMASI;

Magazin dünyasında Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün boşanacağına dair iddialar büyük yankı uyandırdı. Ünlü oyuncu Kadir Doğulu'nun bir kadınla dans ettiği görüntüler sosyal medyada hızla yayılırken, kadının sevgilisi olduğu öne sürüldü.

İddialara göre, Doğulu'nun baş harfi 'S' olan ve sanat ve spor camiasına oldukça yakın olan bir isimle beraber olduğu ileri sürüldü.

Bu konuyla ilgili olarak Sezer Çakır, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Kadir Doğulu'nun çok sevdiği bir dostu olduğunu ifade etti. İşte Sezer Çakır'ın açıklaması:

 

SEZER ÇAKIR KİMDİR?

Sezer Çakır, 1979 yılında İzmir'de doğan 44 yaşında bir iş kadınıdır.

Eski milli futbolcu Oktay Derelioğlu'nun eski eşi olan Sezer Çakır, aynı zamanda Yeditepe Üniversitesi mezunudur.

Oktay Derelioğlu, Türk futbol tarihinde önemli bir yere sahip olup, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor gibi Türkiye'nin önde gelen takımlarında forma giymiştir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!