"Müge Anlı'dan Çarpıcı İtiraf: Göz Yaşları İçinde Hastalığını Anlattı"
Ünlü sunucu Müge Anlı, bir yüzleşme sırasında ortaya çıkan okuma-yazma bilme problemine tepki göstererek, geçmişteki okuma-yazma seferberliği sırasında ciğerlerinde lekelenme yaşadığını ve sık sık hastalandığını açıkladı.

Gözyaşlarını tutamadı...

Müge Anlı, kaybolan 16 yaşındaki Gülcan'ın ailesiyle yüzleşmesi sırasında ortaya çıkan okuma-yazma sorunu üzerine şok edici bir itirafta bulundu.

Anlı, geçmişte düzenlediği okuma-yazma seferberliği sırasında ciğerlerinde lekelenme yaşadığını belirtti.

Anlı, "Artık ben bugün bu ülkede 'Okuma-yazma bilmiyorum' diyenlere çok kızıyorum. Bak ciğerimde leke oldu. Söylemiyordum, söyleyeyim. Okuma-yazma seferberliği için gittiğim halk eğitimlerde dolaşırken ne hastalık kaptıysam artık." diyerek herkesi şaşırttı.

Ciğerlerinde lekelenme olduğunu söyleyen başarılı sunucu, "Bak sesime, sesimi normal duyan var mı kaç yıldır? Hiç kolay olmuyor o işler.' Aa Müge okuma-yazma seferberliği çıkarttı' diye seferberlik olduğunu mu sanıyorsunuz? Kendimi paraladım." diyerek isyan etti.

Müge Anlı, ciğerlerindeki lekelenme nedeniyle sık sık hastalandığını ve antibiyotik kullanmak zorunda olduğunu da dile getirdi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!