CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ÜZÜCÜ HABER!!
Dün Kanal 7 ve Ülke TV'nin ortak yayınında gazetecilere soruları yanıtlarken rahatsızlanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yayının durdurulması sonrası 10 dakika sonra ekrana dönerek mide üşütmesinden kaynaklanan rahatsızlığı nedeniyle özür diledi: "TOGG kampanya çalışmaları nedeniyle midemi üşütmüşüm.
İptal etmeyi düşündüm ama yanlış anlaşılabilir diye devam ettim. Sizlerden ve izleyicilerimizden helallik istiyorum."

HELALLİK İSTEDİ...

Erdoğan, doktorların tavsiyesi üzerine bugün evde istirahat edeceğini ve seçim programlarına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın katılacağını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları şu şekildeydi: "Yayın sırasında yaşadığım küçük rahatsızlık için geçmiş olsun dileklerinizi ve dualarınızı ileten herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Doktorlarımın tavsiyesi üzerine bugün evde istirahat edeceğim ve maalesef Kırıkkaleli, Yozgatlı ve Sivaslı hemşehrilerimle buluşamayacağım. Haklarını helal etmelerini rica ediyorum. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, bu programlara temsilimiz olarak katılacaktır. Allah'ın izniyle yarından itibaren programlarıma devam edeceğim ve Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaşmak için çalışmalarımı sürdüreceğim. Tüm vatandaşlarımıza sağlık, huzur ve afiyet dilerim."

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!