"Barbie Filminin Pembe Tutkusu Dünya Çapında Boya Kıtlığına Yol Açtı"
Margot Robbie ve Ryan Gosling'in başrollerini paylaştığı, Temmuz ayında vizyona girecek olan "Barbie" filminin setinde kullanılan yoğun pembe boyalar, uluslararası boya pıyasaında kıtlığa neden oldu.

Barbie Filmi İçin Her Şey Pembe

"Pamuk Prenses" ve "Küçük Kadınlar" gibi masalları beyaz perdeye taşıyan Greta Gerwig, Barbie filmi setinde her detayın pembe olması konusunda ısrarcı oldu. Gerwig'in bu ısrarı, dünyanın her yanında bir pembe boya kıtlığına yol açtı.

Pembe Boyalar Tükeniyor

Barbie filmi için oluşturulan pembe aksesuarlar, giysiler ve film çerçevesine yerleştirilmiş her detay, dünya genelinde pembe boyaların tükenmesine neden oldu. Yapım tasarımcısı Sarah Greenwood, "Dünyada pembe bitti" dedi.

CGI Yerine Elle Boyanan Fonlar

Greta Gerwig, set için "otantik bir yapaylık" hissi yaratmak istediğini belirtti ve hatta CGI (Bilgisayar Tabanlı Görüntü) yerine, gökyüzü ve dağların elle boyanmış bir fonunu kullandığını da ekledi.

Barbie'nin Dışlanma Öyküsü

Film, yaşadığı dünyanın koşullarına uymayan Barbie'nin yaşadığı fantastik dünyadan dışlanmasını konu ediniyor. Greta Gerwig'in senaryosunu Noah Baumbach'la birlikte kaleme aldığı ve yönetmenliğini üstlendiği film, 21 Temmuz'da vizyona girecek.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!