Arzum Onan, Şiddet İddialarını Reddedip Boşanmayı Onayladı!!
Arzum Onan, 27 yıllık eşi Mehmet Aslantuğ ile boşanacaklarını Instagram hesabından doğruladı ve "Boşanma tarihimiz dışında her şey yalan" ifadesini kullandı.

BOŞANMA GERÇEKMİŞ...

Arzum Onan ve TİP Muğla milletvekili adayı oyuncu Mehmet Aslantuğ'un boşanma süreci bir süredir gündemdeydi ve boşanma sebepleriyle ilgili çeşitli iddialar ortaya atılmıştı.

Onan, sadece boşanma tarihlerinin (29 Mayıs) doğru olduğunu ve diğer her şeyin yalan olduğunu açıkladı. Aslantuğ'un siyasi mücadelesini savunan Onan, "Sadece kendi çıkarları için, neredeyse bir ömür geçirdiğim ve hepinizin yakından tanıdığı tutarlı, saygılı ve hassas Mehmet'i, son derece çirkin bir yalanla ve siyasi mücadelesi üzerinden vurmaya çalışıyorlar" ifadesini kullandı.

Onan, daha önce Aslantuğ'un kendisine "psikolojik şiddet uyguladığına dair iddialara" karşılık "30 yıla yakın zamandır sevdiğim adamın; 'psikolojik şiddet' uygulamaktan çok uzak olan, her daim yanımda olan ve destekleyen kişiliği, bu türden iftiralara malzeme olmayı asla hak etmez" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Arzum Onan, "29 Mayıs boşanma tarihimiz dışındaki yalan iddiaların kötü niyet taşıdığı ve amaçlı yapıldığı açıktır. Zamanla her ilişkinin yaşayabileceği yorgunluk, birbirimize olan sevgimizi, saygımızı ve ailemizin durduğu yeri değiştirmeyecektir" dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!