"Arnold Schwarzenegger İtirafı: Hizmetçimizin Oğlunun Babası Benim!"
"Terminatör" serisiyle tanınan Arnold Schwarzenegger, Maria Shriver'dan ayrılma nedenini ve hizmetçisiyle yaşadığı yasak ilişkinin detaylarını belgeselinde anlattı.

Evliliklerini Sarsan İhanet

Schwarzenegger, 1986'da evlendiği Maria Shriver'dan 2011'de boşanma kararı aldı. Ancak çiftin resmi ayrılığı 2021'de gerçekleşti. Schwarzenegger'ın hizmetçisi Mildred Baena ile yaşadığı kaçamak ilişki ve bu ilişkiden bir çocuğunun olduğu gerçeği, çiftin ayrılık nedeni oldu.

İtirafların Detayları Belgeselde..

Arnold Schwarzenegger, sadakatsizliğini ve sonrasında yaşananları "Arnold" adlı belgeselinde anlattı. 75 yaşındaki aktör, belgeselde özel yaşamına ve kariyerine odaklanırken, Maria Shriver'a karşı sadakatsizliği sonrasında yaşananları da ele alıyor.

Gerçeklerin Ortaya Çıkışı:

Schwarzenegger, 2011'de Shriver ile gittiği evlilik danışmanlığı seansında gerçekleri açıkladığını ifade etti. Kendisine, Joseph'in babası olup olmadığını sorulduğunda "Kalbimin durduğunu sandım. Sonra da gerçekleri söyledim. Evet, Maria... Joseph benim oğlum" dedi.

Gizli Tutma Çabaları

Başlangıçta hem Schwarzenegger hem de Mildred Baena, çocuğun Baena'nın eşi Rogelio'dan olduğunu varsaydı. Schwarzenegger, Joseph büyüdükçe gerçeği anladığını ve durumu nasıl gizleyeceğini düşündüğünü belirtti.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!