Antalya'da Gece Hayatı: Eğlence Mekanları ve Tavsiyeler
Antalya şehir merkezinin yanı sıra Kemer ve Alanya gibi popüler bölgelerde de çeşitli eğlence mekanları bulunmaktadır. Antalya'nın renkli ve kalabalık gece hayatında, her bütçeye ve müzik zevkine uygun mekanlar hizmet vermektedir.
Antalya'daki tatilinizi daha eğlenceli hale getirecek bazı popüler mekanlar şunlardır: Club İnferno, Aura Club Kemer, Havana Club, Club Summer Garden, Club Ceila, Robin Hood Night Club, Mojito Lounge & Club, Klub Kristall, Up Shot Bar ve Jolly Joker Antalya.

Club İnferno;

Antalya’nın en popüler mekanlarından olan Club İnferno, Kemer ilçesinde yer almaktadır. Club İnferno’ya ulaşımlar, il merkezinden sahil yolunu güneybatı yönüne takip ederek, taksiyle veya Kemer dolmuşlarıyla yapılabilmektedir.

Antalya gece hayatının en hareketli mekanlarından biri olarak öne çıkan Club İnferno, etkileyici dekorasyonu, lazer şovları, ses sistemi ve birbirinden popüler DJ’leri ile birlikte yerli ve yabancı turistler tarafından ilgiyle ziyaret edilmektedir. Ortalama 3 bin kişilik kapasitesi bulunan mekan, özellikle yabancı ziyaretçilerin akın ettiği bir gece kulübüdür.

Birçok ünlü sanatçının yılı belli dönemlerinde sahne aldığı Club İnferno’da alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri de bulunmaktadır.

Adres:Merkez, Deniz Cd. No:1, 07990 Kemer/Antalya

Aura Club Kemer;

Antalya’nın popüler gece kulüplerinden olan Aura Club, Kemer ilçe merkezinde hizmet vermektedir. İl merkezine 45 kilometre uzaklıkta olan mekana ulaşımlar, özel araçla sahil yolunu güney batı yönünden takip ederek, taksi veya Kemer dolmuşlarıyla gerçekleştirilebilmektedir.

Antalya’nın en eski gece kulüplerinden olan Aura Club, ortalama 3 bin kişilik kapasitesi ile birlikte her yıl yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği kulüpler arasındadır. Yerli ve yabancı birçok ünlü DJ’in sahne aldığı mekan, lazer ve dans şovlarıyla oldukça hareketli görüntülere tanıklık etmektedir.

Alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerinin bulunduğu mekanın öne çıkan içecekleri arasında özel yapım kokteyller yer almaktadır.

Adres:Merkez, Deniz Cd. No:3, 07980 Kemer/Antalya

Havana Club;

Antalya’nın ünlü gece kulüplerinden olan Havana Club, il merkezine yaklaşık 130 kilometre uzaklıkta, Alanya’da yer almaktadır. Havana Club’a ulaşımlar, il merkezinden özel araçla, taksiyle veya Alanya dolmuşlarıyla yapılabilmektedir.

Alanya merkezinde hizmet veren Havana Club, yerli ve yabancı turistlerin gece geç saate kadar dans ettikleri, sahne şovlarıyla eğlenebildikleri bir mekan olarak tercih edilmektedir. İki katlı olan mekanda birçok loca, balkon ve VIP salonlar bulunmaktadır. Dünyaca ünlü DJ’lerin sahne aldığı mekan, lazer şovları, köpük partileri ve dansçılarıyla oldukça hareketli bir atmosfere sahiptir.

Özellikle haftanın belirli günlerinde düzenlenen Latin geceleriyle meşhur olan mekanda alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri bulunmaktadır. Haftanın her günü 22:30 ile 03:00 saatleri arasında açık olan mekana gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız tavsiye edilmektedir. Havana Club’a girişler ücretsizdir.

Adres:Çarşı, Müftüler Sk., 07400 Alanya/Antalya

Club Summer Garden;

Antalya’da yıllardır hizmet veren gece kulüplerinden olan Club Summer Garden, Alanya’nın Konaklı mahallesinde hizmet vermektedir. Mekana ulaşımlar, il merkezinden Alanya tabelasını takip ederek, taksiyle veya Alanya dolmuşlarıyla yapılabilmektedir. Club Summer Garden, Antalya il merkezine 120 kilometre uzaklıktadır.

Tropik bahçesiyle ünlü olan mekan, modern mimarisi ve eğlenceli atmosferiyle birlikte Antalya tatilinizde keyifli vakit geçirebileceğiniz mekanlar arasında yer almaktadır. İçerisinde 4 adet bar, 1 açık havuz ve VIP balkonu bulunan Club Summer Garden, her yaz ünlü DJ’lerin sahne aldığı bir mekandır.

Genellikle Türkçe sözlü müziklerin çaldığı mekanın ses sistemi oldukça kalitelidir. Alkollü ve alkolsüz içeceklerin tadına bakabileceğiniz mekanı favori içeceği kokteyllerdir. Club Summer Garden’a girişler ücretsizdir.

Adres:Konaklı, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:24, 07560 Alanya/Antalya

Club Ceila;

Antalya’nın merkez ilçesi olan Muratpaşa’da hizmet veren Club Ceila, il merkezine 8 kilometre uzaklıktadır. Mekana ulaşımlar, il merkezinden Yalı caddesini sahile doğru takip ederek, taksiyle veya Muratpaşa dolmuşlarıyla yapılabilmektedir.

İstanbul’un ünlü gece kulüplerinden olan Laila ile birlikte işbirliği yaptıktan sonra Club Ceila adını alan mekan, Antalya gece hayatına damga vuracak kapasitededir. Birbirinden güzel dans şovları, ışık gösterileri ve ünlü DJ’lerin sahne aldığı mekan, özellikle yabancı turistlerin gözde mekanları arasında yer almaktadır.

Mekanın menüsünde aperatif yiyecekler de bulunmaktadır. Ünlü sanatçıların da zaman zaman sahne aldığı Club Ceila, haftanın her günü 23:00 ile 04:00 saatleri arasında açıktır.

Adres:Çağlayan, Fener Cd., 07230 Muratpaşa/Antalya

Robin Hood Night Club;

Antalya’nın Alanya ilçesinde hizmet veren Robin Hood Night Club, il merkezine 134 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Mekana ulaşımlar, il merkezinden özel araçla Alanya yolunu takip ederek, taksiyle ya da Alanya dolmuşlarıyla gerçekleştirilebilmektedir.

Antalya’nın en meşhur mekanlarından olan Robin Hood Night Club, yerli ve yabancı turistlerin favori mekanlar arasındadır. DJ şovları, ışık gösterileri, özel dans etkinlikleri ve hızlı servisiyle birlikte keyifli bir gece geçirebileceğiniz mekan, Antalya’nın en hareketli gece kulüpleri arasındadır.

Toplamda 3 katı bulunan mekanın her katında ayrı bir eğlence sunulmaktadır. Antalya tatilinde unutulmaz bir gece yaşamak için tercih edebileceğiniz mekan, pazartesi hariç haftanın her günü 21:00 ile 03:00 saatleri arasında açıktır.

Adres:Çarşı, 07400 Alanya/Antalya

Mojito Lounge & Club

Antalya tatilinde günün yorgunluğunu keyifli bir şekilde atabileceğiniz Mojito Lounge & Club, Kaş ilçesine bağlı Kalkan beldesinde hizmet vermektedir. İl merkezine 200 kilometre uzaklıkta bulunan mekana ulaşımlar, özel araçla Antalya – Denizli yolunu takip ettikten sonra Kaş tabelasına dönerek, taksiyle veya Kaş dolmuşlarıyla yapılabilmektedir.

Antalya tatilinde ister dans edebilmek, ister arkadaş gruplarıyla birlikte uzun sohbetler edebilmek amacıyla ziyaret edebileceğiniz Mojito Lounge & Club’da haftanın belirli günleri özel tematik partiler de düzenlenmektedir. Genellikle Türkçe şarkıların çalındığı mekan, Türkçe 90’lar Pop konsepti ile ünlüdür.

Mekan, haftanın her günü 13:00 ile 04:00 saatleri arasında açıktır.

Adres:Kalkan, Mustafa Kocakaya Cd. No:10, 07960 Kaş/Antalya

Klub Kristall;

Kemer’in ünlü mekanlarından olan Klub Kristall, il merkezine 45 kilometre uzaklıktadır. Mekana ulaşımlar il merkezinden özel araçla sahil yolunu batı yönüne takip ederek, taksiyle veya Kemer dolmuşlarıyla yapılabilmektedir.

Antalya gece hayatına damga vuran mekanlar arasında öne çıkan Klub Kristall, birçok tesisi aynı çatı altında bulundurmaktadır. Gündüz saatlerinde plaj, restoran olarak  hizmet veren mekan akşam saatlerinde gece kulübü olarak konuklarını ağırlamaktadır. Özel dans şovlarının yapıldığı mekan özellikle Rus turistler tarafından tercih edilmektedir.

Ünlü DJ’lerin sahne aldığı Klub Kristall ‘de alkollü ve alkolsüz olmak üzere içecekler servis edilmektedir. Ayrıca yemek menüsü de bulunan mekan, Akdeniz başta olmak üzere dünyanın en iyi mutfaklarının leziz örneklerini konuklarına servis etmektedir.

Haftanın her günü 12:00 ile 05:00 saatleri arasında açık olan Klub Kristall’e gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız tavsiye edilmektedir.

Adres:Merkez, Deniz Cd. No5, 07980 Kemer/Antalya

Up Shot Bar;

Antalya merkezde saat kulesi yakınlarında hizmet veren mekan, eğlenceli ortamı ve atmosferi ile konuklarını ağırlamaktadır. Up Shot Bar’a ulaşımlar, il merkezinden yürüyerek rahatlıkla yapılabilmektedir.

Genellikle genç yaştaki ziyaretçiler tarafından tercih edilen mekan, farklı konsepti ve dekorasyonu ile birlikte etkileyici bir ortama sahiptir. Haftanın belirli günlerinde DJ’lerin sahne aldığı mekan, genel itibariyle salaş bir tarzda hizmet vermektedir.

Alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri bulunan menüsünde ayrıca aperatif yemekler de yer almaktadır. Tekno müzik severler tarafından ayrıca ilgi gösterilen mekan, çarşamba, cuma ve cumartesi günleri hizmet vermektedir. Up Shot Bar’a girişler ücretsizdir.

Adres:Selçuk Mah., İzmirli Ali Efendi Sokak No:29, 07030 Muratpaşa/Antalya

Jolly Joker Antalya;

Jolly Joker Antalya, bölgenin en ünlü canlı performans mekanı olarak hizmet vermektedir. İl merkezine 8 kilometre uzaklıkta bulunan mekana ulaşımlar, özel araçla Fener Caddesi yolunu takip ederek, taksiyle veya Muratpaşa dolmuşlarıyla gerçekleştirilebilmektedir.

Türkiye çapında birçok şubesi olan Jolly Joker’ın Antalya şubesi olan mekan, birbirinden ünlü sanatçılara ev sahipliği yapmaktadır. Büyük bir konser mekanı olan Jolly Joker, haftanın belirli günlerinde hizmet vermektedir. Canlı performanslar haricinde birçok organizasyon ve parti düzenlenen mekanda oturma düzeni bistro ve loca şeklindedir.

Antalya tatilinde yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan Jolly Joker’de alkollü ve alkolsüz içecek çeşitleri servis edilmektedir. Mekanda alkollü içecek ücretleri 40 TL’den başlamaktadır. Ünlü sanatçıların sahne aldığı Jolly Joker, konser takvimine göre hizmet vermektedir. Mekana gitmeden önce konser takvimini takip etmeniz tavsiye edilmektedir. Jolly Joker’e giriş ücretleri, konser biletleri üzerinden belirlenmektedir.

Adres:Fener Caddesi Erdoğan İş Merkezi No:12/5-6-7, 07230 Muratpaşa/Antalya

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!