Anadolu Üniversitesi AÖF Final Sınavları Online Olarak Gerçekleştirilecek!
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF), bahar dönemi final sınav tarihlerini ve sınavların çevrimiçi gerçekleştirileceğini açıkladı.

AÖF Final Sınavları Haziran Ayında Online Gerçekleştirilecek..

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin (AÖF) 2022-2023 bahar dönemi final sınavları için tarihler belirlendi. Bahar dönemi final sınavları, 3-4 Haziran ve 10-11 Haziran tarihlerinde online olarak yapılacak.

AÖF bahar dönemi vize sınavları daha önce 8-9 Nisan ve 15-16 Nisan tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi ve sınav sonuçları hemen sonrasında paylaşıldı. Bu durum, final sınavlarının da çevrimiçi olarak yapılacağı yönündeki beklentileri doğruladı.

Final sınavları, belirtilen tarihlerde esinav.anadolu.edu.tr adresi üzerinden yapılacak. Yaz okulu ise 3 Temmuz - 19 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve yaz okulu sınavı 19 Ağustos'ta yapılacak.

Anadolu Üniversitesi'nin çevrimiçi eğitime olan bağlılığı, öğrencilerin eğitimlerini kesintisiz bir şekilde sürdürmelerini sağlayacak ve aynı zamanda pandemi koşullarında sağlık ve güvenliklerini koruyacaktır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!