Amazon Prime Üyeliğine Yüzde 394'lük Zam Şoku!
Amazon Prime aylık abonelik ücreti 7,9 TL'den 39 TL'ye fırladı.
Amazon'un popüler aylık abonelik hizmeti Amazon Prime'a büyük bir zam geldi.

Şirketten yapılan açıklamada;

Amazon sitesinde yer alan bilgilere göre, Amazon Prime aylık ücreti 7,90 liradan 39 liraya yükseldi.

Şirketten yapılan açıklamada, güncellenen fiyat politikası hakkında şu ifadeler kullanıldı: "25 Nisan itibarıyla Prime hizmetimizin aylık üyelik fiyatını 39 TL olarak güncelliyoruz.

Bu yeni fiyat, yeni üyeler için 25 Nisan'dan, mevcut Prime üyelerimiz için 25 Mayıs'tan sonraki ilk fatura döneminden itibaren geçerli olacaktır. Bu, Türkiye'de Prime'ın hizmete girdiği 2020 yılından bu yana yapılan ilk değişikliktir.

Prime ile üyelerimize benzersiz avantajlar sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz."

Amazon Prime üyeleri, platformdan yaptıkları alışverişlerde ücretsiz ve hızlı teslimat seçeneğinden faydalanabiliyor. Ayrıca, Prime aboneleri Amazon Prime Video hizmetinden de ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Amazon Prime, kullanıcılarına sunduğu özelliklerle e-ticaret deneyimini zenginleştiriyor. İşte Amazon Prime üyelerine sunulan avantajlar:

Ücretsiz hızlı kargo: Amazon Prime üyeleri, Türkiye'deki birçok ilde, geçerli ürünlerde kargo ücreti ödemeden ertesi gün teslimat garantisi ile alışveriş yapabilirler.

Sınırsız aynı gün teslimat: Tüm ürünler ve adresler için verilen siparişlerde, stoklarda bulunan ürünler için herhangi bir ek ücrete tabi olmadan sınırsız aynı gün teslimat hizmeti sunulmaktadır. (Stoklarda olmayan ürünler için geçerli değildir.)

Prime Erken Erişim ve Prime Özel Fırsatlar: Amazon Prime üyeleri, bitmeden yakala fırsatlarında otuz dakika erken erişim avantajı elde ederler. Ayrıca, üyelere özel indirim ve fırsatlara erişim imkanı sunulur.

Amazon Prime Video: Amazon Prime üyeleri, Prime Video kütüphanesinde bulunan binlerce film, dizi ve belgeselden ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Bu özellikler, Amazon Prime üyelerine hem alışveriş deneyimini daha keyifli hale getirirken, hem de üyelere özel ayrıcalıklarla farklı hizmetlerin tadını çıkarma imkanı sunar.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!