13 KİLO UYUŞTURUCUYLA YAKALANDI!
İngiliz basını, eski Miss England yarışmacısı 33 yaşındaki Jennifer Young'ın geçtiğimiz yılın Ağustos ayından bu yana Meksika'da bir cezaevinde tutuklu olduğunu bildirdi.

MEKSİKADA CEZAEVİNDE

Eski Miss England yarışmacısı Jennifer Young, uyuşturucu kaçakçılığı şüphesiyle Meksika'da tutuklandı. İngiliz medyasına göre, 33 yaşındaki Young, geçen yılın Ağustos ayından beri Meksika'da bir hapishanede tutuluyor.

Young, 2007 yılında 17 yaşındayken Miss England yarışmasına katılmıştı.

PİYASA DEĞERİ 250 BİN STERLİNLİK UYUŞTURUCU

Daily Mail'e göre, Jennifer Young, Ağustos 2022'de Amsterdam'dan Meksika'ya seyahat ederken havalimanında yapılan kontroller sırasında, çantası ve bavullarında 13 kilogram uyuşturucu ile yakalandı.

Piyasa değeri 250 bin sterlin (yaklaşık 6 milyon TL) olan uyuşturucunun bulunması sonucu tutuklanan Young, eğer suçlu bulunursa 20 yıl hapis cezasına çarptırılabilir.

ANNE YOUNG SEYAHAT ETTİĞİNİ SANIYORDU;

Jennifer Young'ın annesi Angela Young, kızının Meksika'da hapishanede olduğunu yeni öğrendiğini belirterek şok olduğunu ifade etti. Angela, "Jenny'nin Meksika'da olduğunu biliyordum ama seyahat ettiğini sanıyordum.

Hapiste olduğunu yeni öğrendim. Mart ayında doğum günüm oldu ve Jenny nerede olursa olsun beni arardı, ama bu yıl aramadı ve endişelenmeye başladım.

Sonra onun arkadaşına nerede olduğunu sordum. Birkaç mesajlaşma sonrasında bana cezaevinde olduğunu söyledi. İnanamadım" dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!