"Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk: Sözümüzü Tuttuk ve Şampiyon Olduk"
Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, takımının Süper Lig'deki 23. şampiyonluğunu ilan ettikten sonra yaptığı açıklamada duygusal anlar yaşadığını ve sözlerini tuttuklarını belirtti.

GALİBİYET!

Futbolculuk döneminde 7 kez Galatasaray ile Süper Lig şampiyonluğu yaşayan ve şimdi teknik direktör olarak takımın başında bulunan Okan Buruk, Galatasaray'ın Süper Lig'deki 23. şampiyonluğunu ilan ettiği Ankaragücü galibiyeti sonrasında hislerini paylaştı.

Maçın son düdüğüyle birlikte beINSports'a duygusal bir röportaj veren Okan Buruk, “Çok duygusal anlar yaşıyorum. Galatasaray'da teknik direktörlüğümdeki ilk sezonumda şampiyonluğa ulaştık. Bu deneyimi bana yaşattıkları için oyuncularıma ve bu sevinçli anıları bana bir kez daha yaşatan Galatasaray taraftarlarına teşekkür ediyorum," dedi.

Bu özel zaferin, teknik direktör olarak yaşadığı ilk olduğunu belirten Buruk, “Hoca olarak Galatasaray'da şampiyon olmak çok farklı bir duygu. Sözümüzü tuttuk ve şampiyon olduk. İnşallah önümüzdeki sene devamı gelir. Haftaya derbiyi de kazanacağız ve ligi bu şekilde bitireceğiz.” şeklinde konuştu.

Bu galibiyet, Okan Buruk'un teknik direktörlük kariyerindeki ilk Süper Lig şampiyonluğu oldu ve Galatasaray taraftarlarına önümüzdeki sezon için umut verdi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!