Connect with us

KİM MİLYONER OLMAK İSTER

Atv yarışması Kim Milyoner Olmak İster hangi günler, saat kaçta

En çok izlenen yarışma programı olan ve Murat Yıldırım’ın sunumuyla yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster hangi günler var, Kim Milyoner Olmak İster hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanıyor.

Published

on

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu bilgi yarışması programı, her hafta Pazartesi, ve Cumartesi günleri yayınlanıyor. Türkiye’de büyük bir kitle tarafından severek takip ediliyor. İzleyenlerin genel kültürünü artırdığı yarışma programında bazen aklınıza gelemeyecek sorular da çıkmıyor değil.

Kim Milyoner Olmak İster Hangi Kanalda Milyonların beğenerek izlediği yarışma programı her hafta Cumartesi ve pazartesi günleri ATV ekranlarında yayınlanıyor. Kim Milyoner Olmak İster Saat Kaçta En çok izlenen bilgi yarışması olan Kim Milyoner olmak ister haftanın 1 veya 2 günü yayınlanıyor ve yayın saati günlere göre değişiyor.

Pazartesi, 20:00
Cumartesi, 20:00

Atv’de ekranlarında yayınlanıyor ve 7 den 70’e herkesin izlediği bir yarışma programı olmaya devam ediyor. Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı hafta içi Pazartesi ve hafta sonu Cumartesi günleri izleyicisi ile ekranlarda buluşmaktadır.

Kenan Işık ile başlayan yarışmanın sunuculuğu, Kenan Işık’ın 21 Mart 2014 tarihinde beyin kanaması geçirmesi ve programı sunamayacak olmasından dolayı, sezon sonuna kadar sırasıyla birçok ünlü yıldız tarafından sunuldu. Daha sonra Selçuk Yöntem 3 yıl boyunca programın sunuculuğunu üstlendi ve 2017 Şubat ayında yerini Murat Yıldırım’a devretti.

Kim milyoner olmak ister 30 Temmuz 2018 Yarışmacıları

Advertisement

Öne Çıkanlar