GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI '' 23 MAYIS''
"Gökyüzünün etkileri burçlarla dans ederken, herkesin hayatında ilginç değişiklikler ve sürprizler yaşanabilir.
Yengeç, Aslan ve diğer burçların günlük yorumlarını okuyarak, bugün neler yaşayabileceğinizi keşfedin!"

Sevgili Koç;

Bugün eviniz, aileniz ve gayrimenkul konuları öne çıkıyor. Öğleden sonra ailenizle bir araya gelebilir ve parasal konuları konuşabilirsiniz. Gayrimenkul konularıyla da ilgilenmeniz mümkün. Akşam saatlerinde ise sağlık, aile veya gayrimenkul konularında stres yaşayabilirsiniz. Gün boyunca parasal konularda risk alma eğiliminiz veya para harcama eğiliminiz fazla olabilir. Partneriniz veya çocuklarınızla ilişkilerinizde gerginlikler yaşamanız da mümkün. Sevgiyle kalın.

Sevgili Boğa;

Bugün kardeşleriniz, yakın çevrenizdeki kişiler, iletişim, seyahat planları, eğitim hayatınız ve ticari görüşmeleriniz ön plana çıkıyor. Öğleden sonra kardeşlerinizle, akrabalarınızla veya yakın dostlarınızla bir araya gelebilir, haberleşebilir ve sevgi paylaşımınız yoğun olabilir. Akşam saatlerinde sağlıkla ilgili hassasiyetleriniz veya yakınlarınızla ilgili stresleriniz olabilir. Gün boyunca ailenizle veya gayrimenkul konularınızla ilgili gerginlikleriniz olabilir. 

Sevgili İkizler ;

Bugün maddi konularınız, gelirleriniz, kazançlarınız ve öz değer algınız ön plana çıkıyor. Öğleden sonra maddi konularla ilgili gündemleriniz olabilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Aynı zamanda yakınlarınızın ve aile bireylerinizin sağlığıyla ilgili de bazı gündemleriniz olabilir. Gün boyunca kardeşleriniz, yakınlarınız, iletişiminiz, ticaretiniz, eğitiminiz ve seyahatlerinizle ilgili konularda hareketlilikler ve stresler yaşayabilirsiniz. Trafikte dikkat etmenizde fayda var.

Sevgili Yengeç;

Bugün kendi ihtiyaçlarınız, istekleriniz ön plana çıkıyor. Öğleden sonra yakınlarınızla, sevdiklerinizle görüşmeleriniz, iletişiminiz ve sevgi paylaşımınız yoğun olabilir. İlişkilerinizle ve maddi konularınızla ilgili gündemleriniz ve görüşmeleriniz olabilir. Akşam saatlerinde ise sakarlıklara dikkat etmeniz iyi olur. Gün boyunca maddi konularla ilgili hareketlilikler, para harcama eğiliminiz, sosyal çevrenizdeki kişilerle tartışmalarınız veya sağlıkla ilgili hassasiyetleriniz ve baş ağrılarınız olabilir.

Sevgili Aslan;

Bugün sağlığınız ve geri planda yürüttüğünüz işler ön plana çıkıyor. Öğleden sonra maddi konularda, geri planda yürüttüğünüz işlerle veya sağlığınızla ilgili bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Yakınlarınızın sağlığıyla ilgili de gündemleriniz olabilir. İlişkilerinizle ilgili geri planda bazı sorgulamalarınız da olabilir. Gün boyunca hareketli olabilirsiniz, ancak sakarlıklara ve gerginliklere dikkat etmenizde fayda var. 

Sevgili Başak;

Bugün sosyal ilişkileriniz, sosyal hayatınız, arkadaşlarınız ve görüşmeleriniz ön plana çıkıyor. Öğleden sonra da sosyal hayatınız, yakınlarınızla görüşmeleriniz, ticari anlaşmalarınız ve iletişiminiz yoğun olabilir. Çevrenizdeki sevgi paylaşımı yoğun olabilir. Akşam saatlerinde para çıkışları veya finansal konularla ilgili stres yaşamanız mümkün. Gün boyunca ailenizle veya gayrimenkul konularınızla ilgili gerginlikleriniz olabilir. 

Sevgili Terazi;

Bugün işiniz ve kariyeriniz ön plana çıkıyor. Öğleden sonra yakınlarınızla görüşmeleriniz, ilişkilerle ilgili gündemleriniz veya parasal konularla ilgili görüşmeleriniz olabilir. Aynı zamanda iştahınızın açık olabileceği bir zaman dilimi de söz konusu olacaktır. Akşam saatlerinde diğer insanlarla ilişkilerinizle ilgili bazı stresler yaşayabilirsiniz. Gün boyunca sosyal ilişkileriniz, görüşmelerinizle ilgili birtakım gerginliklerinizin olması mümkün.

Sevgili Akrep;

Bugün uzaktaki tanıdıklarınız, uzun zamandır görüşmediğiniz yakınlarınız, yayıncılık işleriniz, seyahat planlarınız, eğitim hayatınız, yurtdışı bağlantılı konularınız, ticaret girişimleriniz ve hukuki konularınız ön plana çıkıyor. Öğleden sonra bazı uzak tanıdıklarınızla, uzun zamandır görüşmediğiniz kişilerle veya yayıncılıkla ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendi sağlığınız veya tanıdıklarınızın sağlığıyla ilgili bazı gündemleriniz olabilir. Gün boyunca acelecilik, telaş, sakarlıklar, gerginlikler ve sağlıkla ilgili hassasiyetlere dikkat etmenizde fayda var.

Sevgili Yay;

Bugün finansal konularınız, ödemeleriniz, alacaklarınız, miras, nafaka konularınız veya sağlığınız ön plana çıkıyor. Öğleden sonra kendi sağlığınızla, yakınlarınızın sağlığıyla veya maddi konularınızla ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsiniz. Aynı zamanda ilişkilerinizle ilgili iç dünyanızda bazı sorgulamalarınız olabilir. Gün boyunca uzakta yaşayan tanıdıklarınızla, seyahatlerinizle, işinizle, hukuki konularınızla veya eğitiminizle ilgili yoğun gündemler veya stresler yaşayabilirsiniz.

Sevgili Oğlak;

Bugün ikili ilişkileriniz, evliliğiniz, ortaklıklarınız ve diğer insanlarla olan ilişkileriniz ön plana çıkıyor. Öğleden sonra insanlarla ilişkilerinizde sevgi paylaşımınız yoğun olabilir. Ailenizle, yakınlarınızla, partnerinizle bir araya gelebilir ve haberleşebilirsiniz. Akşam saatlerinde gayrimenkul konularınızla veya ailenizle ilgili bazı stresler yaşamanız mümkün. Gün boyunca finansal konularınız, miras ve nafaka konularıyla veya çocuğunuzun sağlığıyla ilgili gündemler ve stresler yaşayabilirsiniz. Sakarlıklara dikkat etmenizde fayda var.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!